Главна моторизирана четка за Jimmy JV65 безжична правосмукалка

Шифра: 370216

2890 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Четката е компатибилна со моделот Jimmy JV65

Количина
Распродадено


Четката е изработена од навистина меки влакна кои со својата структура нема да оштетат ниду еден дел од вашиот под.

Производителот советува секогаш главната четка да се менува на секои 6 месеци со цел да се зачува функционалноста на самиот производ.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Главна моторизирана четка за Jimmy JV65 безжична правосмукалка

Четката е компатибилна со моделот Jimmy JV65

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop