Странични четки за роботска правосмукалка 360 S10

Шифра: 000662/2

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Странични четки компатибилни со роботска правосмукалка 360 S10. Пакувањето содржи 2 четкички.

Количина
Распродадено


Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Странични четки за роботска правосмукалка 360 S10

Странични четки компатибилни со роботска правосмукалка 360 S10. Пакувањето содржи 2 четкички.

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop