Xiaomi Mi 23.8'' Desktop Монитор 1C

Шифра: 000340

8490 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Панорамски поглед од 178°, HD резолуција 1920x1080p , Широкоаголен IPS екран

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија | 2 години гаранција

Количина
Распродадено


Xiaomi Mi 23.8'' Desktop Монитор 1C

Десктоп мониторот Xiaomi Mi 23.8" е дизајниран со цел да ви овозможи извонредна слика и практичност при користењето. Се одликува со беспрекорна слика, супер перформанси и одлични спецификации. 

Одличните димензии и модерниот дизајн без рамка ќе ви овозможат да ја завршите вашата обврска на најудобен и наједноставен начин.

Широк панорамски поглед од 178°

Широкоаголен IPS екран од 23,8 инчи нуди широко видно поле до 178° со живописен и реален поглед од било кој агол. Без оглед на тоа дали го користите за работни обврски или во секојдневниот живот, пред себе секогаш ќе имате јасно и живописна слика. Дизајн Извонредниот екран се одликува со атрактивен дизајн без рамка.

Супер тенко куќиште од 7,3 мм

Најтенкиот дел од куќиштето изнесува само 7,3 мм, а целиот монитор е дизајниран со дискретни димензии со цел да се заштеди на простор на самата работна маса. Сјајни бои и живописни слики

Екранот ја покажува содржината во полна HD резолуција 1920x1080p и нуди јасна и живописна слика полна со детали и софистицираност.

Намалено сино светло

Методот за намалување на синото светло ја филтрира сината боја која може да ги оштети очите, а со самото намалување го намалува и стресот во очите и овозможува поудобна работа.

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
BHR4510GL
Димензии и тежина
2,7 kg
Гаранција
2 години

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Mi 23.8'' Desktop Монитор 1C

Панорамски поглед од 178°, HD резолуција 1920x1080p , Широкоаголен IPS екран

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија | 2 години гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop