Xiaomi странична четка соодветна за Roborock S5 Max, S50/55, S6, S6 Pure

Шифра: 213973

699 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Уникатен дизајн за едноставно чистење

Изработена од ABS материјали кои овозможуваат долготрајна употреба

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
Достапно

Поврзани производи

Xiaomi Roborock 2 (Roborock...
  • -1000 

Xiaomi Roborock 2 (Roborock S50) Робот...

28990  Редовна цена 29990  Цена

Ласерска ориентација, моќно вшмукување, мапирање на домот, планирање патека на чистење, 5200mAh батерија, Wi-Fi „smart fast link“ поврзување, контрола преку апликација

Roborock S50 е надвор од производство. Како алтернатива срдечно ги препорачуваме моделите: 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P (Pro)

или

Xiaomi Roborock S5 Max

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Практични странични четки соодветни за Roborock

Компатибилни странични четки за Roborock S5 Max, S50/55, S6, S6 Pure

Четката е целосно составена од ABS материјали и најлон така што не може да го оштети или изгребе подот или мебелот.

Неспоредлив и уникатен дизајн, лесно ги собира трошките, влакната и сите остатоци од нечистотија кои се наталожуваат на подот.

Пакетот содржи 2 странични четки.

Технички податоци

Боја
Бела
Пакет
2 странични четки

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi странична четка соодветна за Roborock S5 Max, S50/55, S6, S6 Pure

Уникатен дизајн за едноставно чистење

Изработена од ABS материјали кои овозможуваат долготрајна употреба

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Поврзани производи

Xiaomi Roborock 2 (Roborock...
  • -1000 

Xiaomi Roborock 2 (Roborock S50) Робот...

28990  Редовна цена 29990  Цена

Ласерска ориентација, моќно вшмукување, мапирање на домот, планирање патека на чистење, 5200mAh батерија, Wi-Fi „smart fast link“ поврзување, контрола преку апликација

Roborock S50 е надвор од производство. Како алтернатива срдечно ги препорачуваме моделите: 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P (Pro)

или

Xiaomi Roborock S5 Max

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Други производи во истата категорија:

PrestaShop