KingSmith WalkingPad Подлога за трака за пешачење и трчање

Шифра: 001048

2490  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

спречува лизгање и поместување на траката при вежбање, го заштитува подот

Наменета е за траките C1, C2/S1 , A1 Pro, Urevo U1

Достапна во пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 24.10.2023!

Количина
Распродадено


Подлогата за WalkingPad освен што ќе го заштити подот, ќе овозможи и апсорпција на бучавата и движењето за време на вежбањето. Исто така помага во намалување на евентуални механички оштетувања на траките. Изработена е од пвц материјал и е лесна за чистење.

Наменета е за траките C1, C2 (S1), A1 Pro, Urevo U1

* Подлогата може да се користи и како подлога за вежбање со цел да го намали притисокот врз зглобовите за време на тренингот.

Технички податоци

Бренд
KingSmith WalkingPad
Модел
MTD1N
Боја
Црна
Димензии и тежина
1550*650*3мм, 2.58кг

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

KingSmith WalkingPad Подлога за трака за пешачење и трчање

спречува лизгање и поместување на траката при вежбање, го заштитува подот

Наменета е за траките C1, C2/S1 , A1 Pro, Urevo U1

Достапна во пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 24.10.2023!

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop