Kieslect Lady Smart Watch L11 женски паметен часовник - светло розев

Шифра: 000636

3390 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена

1 година гаранција | Бесплатна достава 

Количина
Распродадено


Kieslect Lady Smart Watch L11

Новиот и елегантен паметен часовник Kieslect Lady L11 сега достапен и на Smartus. Со него ќе можете да го следите вашето здравје, да го проверувате пулсот, квалитетот на спиењето и да го мерите кислородот во крвта. Паметниот часовник со 240x240 пиксели 1,09 TFT LED дисплеј, oпремен e со бројни сензори кои можат да го следат вашето здравје, квалитетот на спиењето и целокупната благосостојба.

Благодарение на новиот интегриран оптички сензор VC32S, Kieslect L11 може да го мери кислород во крвта и да ги следи отчукувањата на срцето 24 часа на ден. Благодарение на ажурираната функција за мерење SpO2, паметниот часовник ќе ви помогне подобро да ја разберете вашата физичка состојба и да го следите вашето здравје.

Можете да го поврзете со апликацијата Kieslect и со новата верзија на Bluetooth 5.0.

Опремен е со батерија од 180 mAh која гарантира автономија до 15 дена

Технички податоци

Бренд
Kieslect
Боја
Светла розева

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Kieslect Lady Smart Watch L11 женски паметен часовник - светло розев

1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена

1 година гаранција | Бесплатна достава 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop