Резервно ремче за паметен часовник Xiaomi IMILAB W12 - темно сино

Шифра: 000531

390 ден
Со вклучен ДДВ

Ремчето е изработено од високо квалитетен силиконски материјал. Цврсто и издржливо а воедно удобно за носење.

Може да се подесува според големината на вашата рака

Количина
Распродадено


Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервно ремче за паметен часовник Xiaomi IMILAB W12 - темно сино

Ремчето е изработено од високо квалитетен силиконски материјал. Цврсто и издржливо а воедно удобно за носење.

Може да се подесува според големината на вашата рака

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop