Ремче за замена за Xiaomi Mi Band 5 и Xiaomi Mi Band 6- тиркизно

Шифра: 371151

350 ден
Со вклучен ДДВ

Ремче за замена за твојот омилен фитнес тракер

Количина
Распродадено


Освежете го вашиот фитнес тракер со резервното ремче во тиркизна боја.

Променете го во било кое време и на било кое место, на лесен и едноставен начин треба само да го вметнете тракерот во ремчето и истиот е подготвен за користење.

Технички податоци

Модел
Mi Band 5
Боја
тиркиз

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Ремче за замена за Xiaomi Mi Band 5 и Xiaomi Mi Band 6- тиркизно

Ремче за замена за твојот омилен фитнес тракер

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop