Резервно ремче за Xiaomi Mi Band 5 и Mi Band 6 - црно

Шифра: 371148

350 ден
Со вклучен ДДВ

Резервно ремче компатибилно со фитнес тракерите Mi Band 5 и Mi Band 6

Количина
Распродадено


Резервно ремче за Xiaomi Mi Band 5 иMi Band 6 - црно

Резервното ремче е соодветно за моделите Mi Band 5 и Mi Band 6 и е изработено од висококвалитетен силиконски материјал кој воедно е и еколошки.

Нуди силен и издржлив дизајн, а во исто време и мек и удобен.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервно ремче за Xiaomi Mi Band 5 и Mi Band 6 - црно

Резервно ремче компатибилно со фитнес тракерите Mi Band 5 и Mi Band 6

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop