Ремче за замена за Xiaomi Mi Band 5 и Xiaomi Mi Band 6 - виридијан зелено

Шифра: 371152

350 ден
Со вклучен ДДВ

Меко резервно ремче за твојот омилен фитнес тракер Xiaomi Mi Band 5

Ремчето е компатибилно и со новиот фитнес тракер Xiaomi Mi Band 6

Количина
Распродадено


Ремчето е изработено од висококвалитетен материјал, од силикон и еколошки. Издржлив дизајн, а во исто време мек и удобен. Нуди пријатно чувство на зглобот и долготрајна употреба.

Технички податоци

Модел
Mi Band 5
Боја
темно зелено

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Ремче за замена за Xiaomi Mi Band 5 и Xiaomi Mi Band 6 - виридијан зелено

Меко резервно ремче за твојот омилен фитнес тракер Xiaomi Mi Band 5

Ремчето е компатибилно и со новиот фитнес тракер Xiaomi Mi Band 6

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop