Mijobs метално ремче за Xiaomi Smart Band 7 - silver

Шифра: 001032

790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Компатибилно со фитнес тракерот Xiaomi Mi Band 7

Количина
Распродадено


Mijobs метално ремче за Xiaomi Smart Band 7 - silver

Персонализирајте го вашиот Xiaomi Smart Band 7 со новото резервно метално ремче. 

Удобно на раката, атрактивно и едноставно за чистење. Лесно се става и остранува од зглобот.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Mijobs метално ремче за Xiaomi Smart Band 7 - silver

Компатибилно со фитнес тракерот Xiaomi Mi Band 7

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop