Резервни крпи за Xiaomi Roborock S5 MAX

Шифра: 369716

1190 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервни крпи компатибилни со робот правосмукалка Roborock S5 MAX

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена


Количина
Распродадено


Резервни крпи за Roborock S5 Max роботска правосмукалка

Со нивна помош, ќе имате потполно чист дом. Изработени се од висококвалитетен микрофибер и овозможуваат рамномерна апсорбција на водата.

Дизајнирани се на начин што лесно се монтираат на држачот за крпа и во текот на целиот циклус на чистење стојат добро прицврстени.

Поддржуваат машинско перење на околу 30 степени, но не повеќе.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервни крпи за Xiaomi Roborock S5 MAX

Резервни крпи компатибилни со робот правосмукалка Roborock S5 MAX

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена


Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop