70mai Swift Midrive Рачна батериска правосмукалка - црна

Шифра: 000176

3790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Вшмукувачка моќ од 5000Pa, иновативен и ергономски дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Количина
Распродадено


70mai Swift Midrive Рачна батериска правосмукалка

Нова и иновативна преносна правосмукалка со повеќеслојно циклосно струење. Опремена со вентилатор со чија помош брзо и ефикасно ги чисти најтешко достапните места во вашиот автомобил или домот.

Длабинско и брзо чистење овозможува силната вшмукувачка моќ. На лесен начин елиминирајте ги сите остатоци од храна, прашина, влакна, исчистете го пределот меѓу двете перници од вашиот кауч, прашината во автомобилот и слично.

Правосмукалката е опремена со 4 батерии од вкупно 4000mAh кои овозможуваат автономија до 24 минути, што е доволно за темелно чистење без притоа да брзате.

Двојниот состав на филтрација гарантира да не вдишете нечистотија и прашина. Сето ова благодарение на вентилациската структура на правосмукалката.

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
70mai Midrive PV01
Боја
Црна
Батерија
4000mAh
Димензии и тежина
Димензии: 31.5x7x7цм Тежина: 0.8кг

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

70mai Swift Midrive Рачна батериска правосмукалка - црна

Вшмукувачка моќ од 5000Pa, иновативен и ергономски дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop