Jimmy JV65 Mop Plus - Крпа за замена

Шифра: 000372

390 ден
Со вклучен ДДВ

Резервна крпа за безжична правосмукалка Jimmy JV65 Mop Plus

Количина
Распродадено


Во пакувањето оди само една крпа и е без сад за вода

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија 

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Jimmy JV65 Mop Plus - Крпа за замена

Резервна крпа за безжична правосмукалка Jimmy JV65 Mop Plus

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop