• Ново

Главна ротациона четка + странични четки за Roborock Q7 Max+

Шифра: 001182+001184

1750  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Главна ротациона четка и странични четки наменети за роботска правосмукалка Roborock Q7 Max+

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Главна ротациона четка + странични четки за Roborock Q7 Max+

Главна ротациона четка и странични четки наменети за роботска правосмукалка Roborock Q7 Max+

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop