Резервна глава за електрична машинка Xiaomi Mi Electric Shaver S500

Шифра: 000259

699 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервна глава за електрична машинка за бричење Xiaomi S500

Количина
Распродадено


Резервна глава за електрична машинка за бричење Xiaomi S500

Од страна на модерните дизајнери на Xiaomi и познатата компанија Remington, со повеќе од 100 години традиција, создадена е резервната глава за електричната машинка Xiaomi S500.

Резервната глава наменета за Xiaomi Mi S500 електрична машинка овозможува темелна, ефикасна и долготрајна употреба на производот. 

Се карактеризира со исклучителен дизајн и систем за бричење од 360 степени кој се адаптира на сечие лице а притоа успева да навлезе и во потешко достапните места. Главата е опремена со сечила со двоен прстен, така што ќе најдете 45 запци во внатрешниот прстен и 90 запци во надворешниот.

Непропустливоста е докажана и производот поседува сертификат IPX7. На тој начин, машинката можете да ја користите и за суво и за влажно бричење.

Се препорачува замена на главата на секои две години. 

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
S500
Боја
Црна

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна глава за електрична машинка Xiaomi Mi Electric Shaver S500

Резервна глава за електрична машинка за бричење Xiaomi S500

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop