Генератор Tera 1000 + 70mai соларен панел

Шифра: 357159+741852

90990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Сет генератор Tera 1000 + соларен панел

Достапен во пред-нарачка! За повеќе информации, контактирајте не на 076750968

Количина
На залиха

Генератор Tera 1000

За кампување, фотографирање, работа на далечина, сообраќај и повеќе... 70mai Power Station Tera 1000 ја прави зелената енергија достапна во секое време и каде било.

1000 Wh, совршен баланс помеѓу капацитетот и мобилноста Дизајниран за секоја пригода. Посилен од преносни батерии, полесен од класичен генератор.

70mai соларен панел

70mai соларен панел, фотоволтаичен панел, лесен и преносен - тежина 5 кг, компатибилен со Tera 1000 генератор

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Генератор Tera 1000 + 70mai соларен панел

Сет генератор Tera 1000 + соларен панел

Достапен во пред-нарачка! За повеќе информации, контактирајте не на 076750968

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop