Пролетен Смартус Каталог

Пролетен Смартус Каталог

Mi Electric Scooter 3 - Електричен Тротинет

Преклоплив, со одлични перформанси, лесен и супер практичен за градско возење се само дел од карактеристиките на Mi Electric Scooter 3. Мотор со јачина од 600W и литиумска батерија од 7650mAh, овој електричен тротинет Mi Scooter 3 ќе ви овозможи автономија до максимални 25 километри.

Достапни 3 брзини, прилагодете го лесно према вашите потреби. Достапен е во црна боја. Mi Electric Scooter 3

ADO A26 Електричен Велосипед

Ново, економично, еколошко превозно средство, дизајнирано во стил на класичните mountain bikes . Се карактеризира со голема удобност при возењето, одлична брзина и автономија. A26 може да се користи на три различни начини и тоа механички, хибриден и 100% електричен погон.

A26 е опремен со предни амортизери, предно LED светло и задно рефлектирачко светло. Shimano менувачот е задолжен за седумте различни брзини. Останатите карактеристики на велосипедот може да ги погледнете на ADO A26

ADO D30C Електричен велосипед

Во нашиот најнов каталог ќе го најдете и новиот модел на електричен велосипед ADO D30C. Овозможете си удобно и безбедно возење низ градскиот метеж благодарение на неговите подобрени перформанси.

Мотор со јачина од 250W и капацитет на батерија од 36V се доволни за автономија до 90км. Моделот е достапен во две бои и тоа silver и сив

70mai Dash Cam A500 S Предна Камера + 70mai RC06 Задна Камера

За поголема безбедност на вашиот автомобил дури и кога е паркиран, ви ја претставуваме совршената комбинација на предна и задна камера за автомобил. DeFog функција за чисти слики и при лоши временски услови, напредни Sony сензори за висока резолуција, јасни прикази и при ноќно снимање се само дел од многуте опции.

Другите опции кои ги нуди седот камери за автомобил може да ги погледнете на 70mai Dash Cam Pro Plus A500S Паметна Предна Камера За Автомобил + 70mai RC06 Задна Камера

70mai Dash Cam A400 Предна камера + 70mai RC09 Задна Камера

Вториот сет камери наменет за безбедност на вашето возило е исто така достапен во нашиот најнов каталог. Предната камера снима видеа во Quad HD резолуција 2560x1440 и може да се пофали со јасни слики и при ноќно снимање. Сетот е составен и од задна камера и со тоа имате можност за двојно снимање, пред и зад автомобилот.

Вашиот автомобил ќе биде на сигурно дури и кога не е во движење така што при секоја детектирана вибрација, камерата ќе започне со снимање.

Што друго овозможува овој сет безбедносни камери за автомобил дознајте на 70mai Dash Cam A400 Предна Камера + 70mai RC09 Задна Камера

Коментари


Остави коментар