• Ново

Главна моторизирана четка компатибилна со Jimmy JV65 Mop Plus

Шифра: 428972

2790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Четката е компатибилна со безжичната правосмукалка Jimmy JV65 Mop Plus 2во1

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Главна моторизирана четка компатибилна со Jimmy JV65 Mop Plus

Четката е компатибилна со безжичната правосмукалка Jimmy JV65 Mop Plus 2во1

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop