GPS модул за XIAOMI 70mai Dash Cam PRO

Шифра: 000013

1390 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

GPS модул, Xiaomi 70mai Dash Cam PRO

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
Распродадено


GPS модул за XIAOMI 70mai Dash Cam PRO

Спецификации:

Марка: Xiaomi

Број на модел: A56107

Материјал: Пластика

Боја: Црна

Функции:

-Синхронизација на датум / време

- Добивање GPS податоци во видеозаписите

Пакетот вклучува: 1 x GPS модул

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

GPS модул за XIAOMI 70mai Dash Cam PRO

GPS модул, Xiaomi 70mai Dash Cam PRO

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop