Mi Wiha 24 во 1 Precision Screwdriver Шрафцигери

Шифра: 000269

1390 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

24 во 1 шрафцигер, наменет за високо прецизни поправки

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Количина
Распродадено


Mi Wiha 24 во 1 Precision Screwdriver шрафцигери

Изработено во соработка со Wiha, врвна германска марка за алати.

Врвниот сет алати наменет за поправка на електроника и помали апарати за домаќинство ќе ве воодушеви со својата функционалност.

Содржи 24 високо прецизни продолжетоци сместени во практична магнетизирана алуминиумска кутија. Тука е и ергономски обликуваниот шрафцигер со заштита од пот и корозија кој се карактеризира со одличен дизајн со цел полесна употреба.

Може да го користите за поправка на предмети како часовници, камери, радија, мобилни телефони и други додатоци во домаќинството кои бараат поголема прецизност.

Технички податоци

Бренд
Xiaomi Wiha
Модел
JXLSD01XH
Димензии и тежина
168 мм x 67 мм, x 17мм, 300 г

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Mi Wiha 24 во 1 Precision Screwdriver Шрафцигери

24 во 1 шрафцигер, наменет за високо прецизни поправки

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop