• -200 

Xiaomi Yeelight 1S Паметна сијалица

Шифра: 000191

1490 
1290 ден заштеди 200  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

16 милиони бои, можност за управување преку апликација

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Количина
Распродадено


Xiaomi Yeelight 1S Паметна сијалица

Новата верзија на Xiaomi Yeelight опфаќа голем опсег на бои кои може да ги менува а се карактеризира и со нови функции: 16 милиони на бои во само еден производ.

Наменета е за да можете да создадете пријатна атмосфера во домот, само подесете ја на посакуваниот начин и сијалицата автоматски ќе смени боја и ќе создаде пријатна и романтична атмосфера. Ако пак, сакате да создадете идеална атмосфера додека го гледате вашиот омилен филм или емисија, може да ја подесите сијалицата на ладна светлина со што ќе добиете уникатен ефект.

Екстремната интелигенција на овој производ ви дозволува да ја создадете и бојата на светлината, на начин што ќе ја превземе од фотографија од вашиот смартфон за неверојатна атмосфера.

Ниската потрошувачка енергија и управувањето од далечина се најдобрите карактеристики на производот.

Опсег на температура: 1700K – 6500K

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
Xiaomi Yeelight 1S
Боја
Бела
Напредни функции
16 милиони бои, далечинско управување, ниска потрошувачка на енергија
Димензии и тежина
5.5 * 12цм / 2 * 4.7, Тежина 98г
Пакет
1 x сијалица Xiaomi Yeelight 1S, 1 x Прирачник за употреба

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Yeelight 1S Паметна сијалица

16 милиони бои, можност за управување преку апликација

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop