Xiaomi Mi Smart стоечки вентилатор 2 Lite - бел

Шифра: 000544

6190 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Xiaomi Mi Smart стоечки вентилатор 2 Lite - бел

Аеродинамичен дизајн, опсег 15 метри

Достапен во пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 14.06.2023!

Количина
На залиха

Xiaomi Mi Smart стоечки вентилатор 2 Lite - белРазладете го вашиот дом со Xiaomi Mi Smart со стоечкиот вентилатор 2 Lite, достапен на Smartus.

Вентилаторот е опремен со 7 сечила, за моќен проток на воздух (опсег 15 m): гарантира непречен и рамномерен проток на воздух низ вашиот дом.

Аеродинамичкиот дизајн му овозможува на вентилаторот да имитира мали варијации во воздухот. Нивото на проток на воздух и режимот на вентилација може лесно да се прилагодат. Благодарние на мониторот ќе имате целосен преглед за температурата и влажност. Вклучете го вашиот вентилатор од далечина со една команда преку гласовна поддршка или преку апликацијата Mi Home.


Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Mi Smart стоечки вентилатор 2 Lite - бел

Xiaomi Mi Smart стоечки вентилатор 2 Lite - бел

Аеродинамичен дизајн, опсег 15 метри

Достапен во пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 14.06.2023!

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop