Надворешна и внатрешна гума за Xiaomi M365

Шифра: 361350

1390 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Гума за електричен тротинет Xiaomi M365

Количина
Распродадено


Надворешна и внатрешна гума за Xiaomi M365

Погодна за Xiaomi M365 електричен тротинет направена од антилизгачки материјал што овозможува добра амортизација

 Функции:

• Материјал: Гума - отпорна на триење и лизгање, квалитетна и долготрајна

• Максимален воздушен притисок: 1080 Pа

• Одлична апсорпција на ударот

• Против лизгање

• Лесна и едноставна за употреба и за замена

• Цена: 1390 ден

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Надворешна и внатрешна гума за Xiaomi M365

Гума за електричен тротинет Xiaomi M365

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop