Предна торбица за ел. тротинети Xiaomi M365/Segway

Шифра: 362832

1490 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Предна торбица погодна за електричните скутери Xiaomi M365 / M365Pro / Segway ES1 / Segway ES2

Количина
На залиха

Поврзани производи

Xiaomi Mijia M365...
  • -1000 ден

Xiaomi Mijia M365 Електричен тротинет

23990 ден Редовна цена 24990 ден Цена

Оригинален Xiaomi M365 преклопувачки електричен тротинет, водоотпорен IP54, смарт BMS, двоен состав на кочење, алуминиумска легура.

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Segway Ninebot ES2...
  • -1000 ден

Segway Ninebot ES2 Електричен Тротинет

25990 ден Редовна цена 26990 ден Цена

Мотор од 300W  / 5.2Ah литиум-јонска батерија

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Торбица за електричен скутер Xiaomi M365/Segway

Водоотпорна преносна торба / ранец погодна за пренос на сите лични предмети. Прекрасна и издржлива, совршено се вклопува со рачката за управување, без ризик за паѓање и е сосема едноставна за поставување. 

Телефон, шише вода, паричник, клучеви, чадор и сите останати секојдневи предмети ќе бидат целосно заштитени при возењето.

Дизајнирана е од издржлива ткаенина чијашто форма не се променува ни дури кога е полна. Има двоен патент за затварање, кој овозможува потполна сигурност во текот на возењето. 

Димензии: 16 * 30 * 12cm

Напомена: Заради безбедност во торбата не треба да се ставаат претешки предмети

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Предна торбица за ел. тротинети Xiaomi M365/Segway

Предна торбица погодна за електричните скутери Xiaomi M365 / M365Pro / Segway ES1 / Segway ES2

Остави коментар

Поврзани производи

Xiaomi Mijia M365...
  • -1000 ден

Xiaomi Mijia M365 Електричен тротинет

23990 ден Редовна цена 24990 ден Цена

Оригинален Xiaomi M365 преклопувачки електричен тротинет, водоотпорен IP54, смарт BMS, двоен состав на кочење, алуминиумска легура.

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Segway Ninebot ES2...
  • -1000 ден

Segway Ninebot ES2 Електричен Тротинет

25990 ден Редовна цена 26990 ден Цена

Мотор од 300W  / 5.2Ah литиум-јонска батерија

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Други производи во истата категорија:

PrestaShop