Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY H9 Pro

Шифра: 000459

4890 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY H9 Pro

Количина
На залиха

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY H9 Pro

Доколку имате потреба од поголема автономија за правосмукалката Jimmy H9 Pro, дефинитивно препорачуваме да купите дополнителна батерија. Едноставно, вметнете ја во правосмукалката и продолжете со чистењето додека се полни другата батерија.

Технички податоци

Бренд
Jimmy
Модел
Батерија за H9 Pro
Боја
Сребрeна
Гаранција
6 месеци

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY H9 Pro

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY H9 Pro

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop