• Ново

Резервна крпа за робот Roborock S7, S7+, S7 MaxV, S7 MaxV+, S7 MaxV Ultra, S8, S8+

Шифра: 001189

890 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Крпата е компатибилна со моделите Roborock S7 и S8 (S7, S7+, S7 MaxV, S7 MaxV+, S7 MaxV Ultra, S8, S8+). Изработена од микрофибер

Количина
ПРЕД-НАРАЧКА

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна крпа за робот Roborock S7, S7+, S7 MaxV, S7 MaxV+, S7 MaxV Ultra, S8, S8+

Крпата е компатибилна со моделите Roborock S7 и S8 (S7, S7+, S7 MaxV, S7 MaxV+, S7 MaxV Ultra, S8, S8+). Изработена од микрофибер

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop