Резервоар за вода за 360 S10 роботска правосмукалка

Шифра: s10wt

2990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервоар за вода за 360 S10 

Количина
Распродадено


Резервоар за вода за 360 S10 

*Не додавајте детергенти или средства за чистење во резервоарот за вода.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервоар за вода за 360 S10 роботска правосмукалка

Резервоар за вода за 360 S10 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop