Резервоар за вода за Jimmy JV65 Mop Plus безжична правосмукалка

Шифра: 000418

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервоарот е компактибилен со моделот Jimmy JV65 Mop Plus

Количина
Распродадено


Пакувањето содржи сад за вода а во истото не е вклучена резервна крпа за мокро чистење

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервоар за вода за Jimmy JV65 Mop Plus безжична правосмукалка

Резервоарот е компактибилен со моделот Jimmy JV65 Mop Plus

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop