Странична четка за робот Dreame D9

Шифра: 000469

690 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Страничната четка е компатибилна со моделот Dreame D9

Во пакувањето одат 2 странични четки

Количина
Распродадено


Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Странична четка за робот Dreame D9

Страничната четка е компатибилна со моделот Dreame D9

Во пакувањето одат 2 странични четки

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop