Држач за телефони за електрични тротинети и велосипеди

Шифра: 000518

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Алуминиумски подесив држач за мобилен за електричен тротинет и велосипед

Количина
Распродадено


Алуминиумски подесив држач за мобилен телефон. Погоден е за телефони со големина од 3.5" до 7.5". Со помош на држачот обезбедете си сигурен транспорт а притоа имајте прегледен екран и секогаш на дофат отвор за полнач.

Во пакетот е вклучен и силиконски појас за дополнителна заштита на мобилниот телефон.

Технички податоци

Модел
P20
Боја
Црна
Функции
погоден за телефони со големина 3.5" - 7.5"

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Држач за телефони за електрични тротинети и велосипеди

Алуминиумски подесив држач за мобилен за електричен тротинет и велосипед

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop