Резервна гума за електричен тротинет Xiaomi (полна) GX199 - Црна

Шифра: 000492

1240 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома

Количина
Распродадено


Резервна гума за Xiaomi електричен тротинет

Резервната гума е компатибилна со следните модели на електрични тротинети: Xiaomi M365/Pro, ES1, ES2, Pro и Pro2, Mi Scooter 3.

Лесен и еластичен материјал, заштита од триење. Изработена е од доста цврст материјал кој не бара посебно одржување ниту пумпање.

Големина 8,5"

Надворешна димензија 225мм

Внатрешна димензија 140мм

Пресек 508мм

Цврстина 70A (± 5A)

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна гума за електричен тротинет Xiaomi (полна) GX199 - Црна

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop