Ротациона четка за Mi Robot, Roborock S50, S55, S5 MAX, S6

Шифра: 213974

699 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Соодветна за Xiaomi Mi Robot, Roborock Mi Robot 2, Mi Robot 1S, Roborock S50, S55, S5 MAX, S6 составена од најлон и ABS

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
На залиха

Практична четка со вртење соодветна за Xiaomi Mi Robot, Roborock Mi Robot 2, Mi Robot 1S.

Практична четка со вртење соодветна за Xiaomi Mi Robot, Roborock Mi Robot 2, Mi Robot 1S.

Четката е целосно составена од најлон и од ABS материјали на таков начин што не може да го изгребе подот и мебелот . Лесно собира трошки, влакна и сите видови остатоци од нечистотии што се наталожуваат на подовите.

Составена од долготрајни и издржливи ABS материјали.

Пакетот содржи 1 ротациона четка.

Технички податоци

Модел
Практична четка со вртење соодветна за Xiaomi Mi Robot, Roborock Mi Robot 2, Mi Robot 1S.
Пакет
1 Ротациона Четка

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Ротациона четка за Mi Robot, Roborock S50, S55, S5 MAX, S6

Соодветна за Xiaomi Mi Robot, Roborock Mi Robot 2, Mi Robot 1S, Roborock S50, S55, S5 MAX, S6 составена од најлон и ABS

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop