Сет тегови 10 кг (2x5 кг)

Шифра: 559780

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ
Количина
Распродадено


Сет тегови за вежбање дома или во теретана од квалитетна изработка.
Сетот се состои од два тега по 5 килограми.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Сет тегови 10 кг (2x5 кг)

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop