Странична четка за робот Roborock Q7 Max+ црна

Шифра: 001184

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Страничните четки за Xiaomi Roborock се компатибилни со моделите Roborock Q7 Max+

Во пакувањето има 2 четкички

Количина
Распродадено


Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Странична четка за робот Roborock Q7 Max+ црна

Страничните четки за Xiaomi Roborock се компатибилни со моделите Roborock Q7 Max+

Во пакувањето има 2 четкички

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop