• -500 

Xiaomi COCLEAN безжична рачна мини правосмукалка

Шифра: 365729

4490 
3990 ден заштеди 500  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Вшмукувачка моќ: 5000pa, LED светло, 2000mAh литијска батерија, ергономски држач, иновативен дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
Распродадено


Xiaomi COCLEAN рачна безжична правосмукалка - црна

Xiaomi COCLEAN може да се пофали со иновативен дизајн и моќ од 7.2V, овозможувајќи чистење на автомобилот до 4 пати со само едно полнење. Поддржува технологија за брзо полнење, и може целосно да се наполне за само 1,5 часа.

Лесна, тивка и едноставна за употреба, ергономски дизајнираната правосмукалка е опремена со млазница идеална за чистење на сите тешко достапни места.

Запушувањето на филтерот никогаш нема да биде проблем затоа што циркулацијата на прашината завршува во вградениот резервоар за отпадоци. 

COCLEAN Правосмукалката функционира благодарение на вградената надополнлива литиумска батерија од 2000mAh и има LED светло за осветлување на тешко дофатливи места. Заборави на неподносливите заплеткани кабли. COCLEAN е безжична, може да се преносува секаде и не зафаќа многу простор. 

Секогаш на дофат и подготвена за употреба. Може да се складира било каде и перфектно се вклопува во ентериерот на автомобилот со својот елегантен дизајн. 

70e24a3f-1955-4e78-8949-fa99d9e46b46.jpg4cd9b0eb-7b2b-450c-898f-593be6b32a6f.jpgd6eb3997-1655-48c0-85e1-77890ee374a0.jpg365729dac04461-6193-48e8-a602-d235dbd91b28.jpga21ca114-516a-48b0-9d18-f373c524bdb6.jpg349ad978-6afe-4714-b681-935b6122966d.jpg7f4e4835-f17d-47be-afd6-f3dfc7536ce8.jpgbac3f4d8-f625-4330-acf6-14f587fdb58d.jpga4780c16-12c3-4eef-a8f4-272701883f0f.jpg5c713c4d-14a3-4efc-890d-56be6ca9df5b.jpg

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
COCLEAN
Боја
Црна
Напредни функции
Максимална моќ на вшмукување: 5000pa, време на полнење: 1,5 ч., Времетраење: 13 минути, Капацитет на резервоарот: приближно 10 мл, Бучава: помалку од 65 dB
Батерија
78/5000 Li-ion 7.2V 2000mAh литиумска батерија со номинален напон: 7,2 V номинална моќ: 80W
Димензии и тежина
Тежина на производот: 0,560 кг Тежина на пакетот: 0,988 кг Големина на производот: 7,00 х 7,00 х 29,80 см Големина на пакетот: 35,00 x 15,00 x 10,00 см
Пакет
1 x COCLEAN правосмукалка 1 x млазница 2 во 1, 1 x автомобилски полнач, 1 x HEPA филтер, 1 x Прирачник за употреба

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi COCLEAN безжична рачна мини правосмукалка

Вшмукувачка моќ: 5000pa, LED светло, 2000mAh литијска батерија, ергономски држач, иновативен дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop