Филтер за Roborock S5 Max, S6, S6 Pure и Xiaomi Mi Robot

Шифра: 000413

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервен филтер за моделот Roborock S5 Max. Филтерот е компатибилен и со роботските правосмукалки S50/S55, S6.

Во пакувањето има 2 парчиња

ДОСТАПЕН ЗА ПРЕД-НАРАЧКА! ПРЕДАВАЊЕ ВО ДОСТАВА Е ПРЕДВИДЕНО ОКОЛУ 29.05.2024!

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Филтер за Roborock S5 Max, S6, S6 Pure и Xiaomi Mi Robot

Резервен филтер за моделот Roborock S5 Max. Филтерот е компатибилен и со роботските правосмукалки S50/S55, S6.

Во пакувањето има 2 парчиња

ДОСТАПЕН ЗА ПРЕД-НАРАЧКА! ПРЕДАВАЊЕ ВО ДОСТАВА Е ПРЕДВИДЕНО ОКОЛУ 29.05.2024!

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop