Xiaomi Viomi V2 Pro/Viomi SE/V3 филтер

Шифра: 369246

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Филтерот е компатибилен со роботските правосмукалки од серијата Xiaomi Viomi и тоа Viomi V2 Pro/Viomi SE/ VIOMI V3.

Едноставен е за одржување, се мие под тенок млаз вода. Производителите препорачуваат да се менува на секои 3-6 месеци за да се зачува функционалноста на роботот и на самиот филтер.

Филтерот е компатибилен и со моделот Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P(Pro).

Во пакувањето има 2 филтри.

Количина
Распродадено


Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Viomi V2 Pro/Viomi SE/V3 филтер

Филтерот е компатибилен со роботските правосмукалки од серијата Xiaomi Viomi и тоа Viomi V2 Pro/Viomi SE/ VIOMI V3.

Едноставен е за одржување, се мие под тенок млаз вода. Производителите препорачуваат да се менува на секои 3-6 месеци за да се зачува функционалноста на роботот и на самиот филтер.

Филтерот е компатибилен и со моделот Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P(Pro).

Во пакувањето има 2 филтри.

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop