Xiaomi Roborock S50, S55, S5 MAX, S6 Крпи за замена

Шифра: 264455

1190 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Xiaomi Roborock S50, S55, S5 MAX, S6 крпи за замена

Количина
Распродадено


Xiaomi Roborock S50, S55, S5 MAX, S6 крпи за замена

Крпи за мокро чистење со роботска правосмукалка.

Совршено се вклопуваат во садот за вода, потполно ја покриваат површината за чистење и даваат одлични резултати при чистењето.

Технички податоци

Боја
Бела
Пакет
2 крпи

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Roborock S50, S55, S5 MAX, S6 Крпи за замена

Xiaomi Roborock S50, S55, S5 MAX, S6 крпи за замена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop