HEPA филтер за робот правосмукалка Roborock S7 и S7 Pro Ultra

Шифра: 000511

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервен филтер компатибилен со моделот Roborock S7

Количина
Распродадено


Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

HEPA филтер за робот правосмукалка Roborock S7 и S7 Pro Ultra

Резервен филтер компатибилен со моделот Roborock S7

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop