Заменска вреќа за автоматско празнење на робот Roborock S7 Pro Ultra/G10

Шифра: 001124

890 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервна вреќичка за  Roborock S7 Pro Ultra/G10 | Лесна за користење

Количина
Распродадено


Пакувањето содржи една вреќа која се вметнува во станицата за автоматско празнење

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Заменска вреќа за автоматско празнење на робот Roborock S7 Pro Ultra/G10

Резервна вреќичка за  Roborock S7 Pro Ultra/G10 | Лесна за користење

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop