• Ново

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY H10 Pro

Шифра: 001040

6290 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY H10 Pro

Количина
Распродадено


Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY H10 Pro

Доколку имате потреба од поголема автономија за правосмукалката Jimmy H10 Pro, дефинитивно препорачуваме да купите дополнителна батерија. Едноставно, вметнете ја во правосмукалката и продолжете со чистењето додека се полни другата батерија.

Технички податоци

Бренд
Jimmy
Модел
Батерија за H10 Pro
Боја
Сребрeна
Гаранција
6 месеци

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY H10 Pro

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY H10 Pro

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop