Резервна крпа за Dreame D9 Роботска правосмукалка

Шифра: 000477

790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Крпата е изработена од микрофибер и е компатибилна со моделот Dreame D9

Количина
Распродадено


Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна крпа за Dreame D9 Роботска правосмукалка

Крпата е изработена од микрофибер и е компатибилна со моделот Dreame D9

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop