Xiaomi KingSmith WalkingPad MC21 - Трака за трчање

Шифра: 001132

35990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Мотор од 918W, преклоп до 180 степени, трчање и пешачење 0.5-10 км/ч, brushless мотор

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава 3-5 работни дена | 2 години гаранција | Ексклузивни дистрибутери во Македонија

Количина
Распродадено


KingSmith WalkingPad MC21 трака за пешачење и трчање

Се карактеризира со практично двојно преклопување се со цел да може полесно да се складира по тренингот. Првата и значајна карактеристика на траката е тоа што нуди незаборавно искуство во вежбањето. Атрактивниот и ергономски дизајн е еден од поважните елементи на новата трака. Заоблените линии секако дополнително овозможуваат и одличен визуелен ефект.

WalkingPad MC21 се карактеризира со можност за слободно подесување на брзината од 0.5 до 10 км/ч. Контролата на брзината се управува преку KS Fit апликацијата, екранот на рачката или далечинскиот управувач. Максимална оптеретеност на траката е до 110 килограми.
WalkingPad MC21 поддржува NFC. 


Технички податоци

Бренд
KingSmith Walking Pad
Модел
MC21
Димензии и тежина
102 x 70 x 15 cm, , тежина 37.5 кг, тежина на пакет 42.5 кг
Гаранција
2 години

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi KingSmith WalkingPad MC21 - Трака за трчање

Мотор од 918W, преклоп до 180 степени, трчање и пешачење 0.5-10 км/ч, brushless мотор

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава 3-5 работни дена | 2 години гаранција | Ексклузивни дистрибутери во Македонија

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop