Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2 Паметна Ноќна LED светилка - бела

Шифра: 349374

2990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Bluetooth и WiFi поврзување, поврзување со апликација

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија 

Количина
Распродадено


Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2 Паметна Ноќна LED светилка - бела

Голем распон на осветлување

Се карактеризира со цилиндричен дизајн и овозможува рамномерно осветлување во цел простор притоа пружејќи практична и романтична атмосфера.

Шарено меко светло

Комбинацијата од мешано светло и двослојни светлосни нијанси дава еден резултат на изедначена и пигментална светлина.

Ноќно светло

Максималната светлина може да се зголеми на 400 лумени а минималната изнесува 2 лумени. Со оваа последната карактеристика, светилката може да служи и како помошно светло при спиење.

Поврзување со апликација

Со цел што полесно да ја управувате светилката може да ја инсталирате апликацијата. Производот функционира со Apple Homekit, Siri и апликација Mi Home.

Освен тоа, постои можност и за подесување на бојата и топлината на светлината.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2 Паметна Ноќна LED светилка - бела

Bluetooth и WiFi поврзување, поврзување со апликација

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop