Xiaomi ранче

Шифра: 000526

390 ден
Со вклучен ДДВ

Водоотпорен, 10 литри

Количина
Распродадено


Xiaomi ранчето наменето е за училишна употреба и за активности во слободно време.

Опремено е со џеб во кој може слободно да вметнете лаптоп од 15.6". Има исто така и два странични џебови кои може да послужат за пренос на шишенце или други ситни предмети. Изработено е од полиестер отпорен на вода 600D, цврст и заштитен од гребнатинки и слично.

Ергономските ремчиња помагаат при транспорт на некои потешки предмети.

Внатрешен волумен е 10 литри.

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Боја
Црвена
Материјал на куќиштето
100% полиестер
Димензии и тежина
340 x 225 x 130мм, 0,165кг

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi ранче

Водоотпорен, 10 литри

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop