Заштитна гума за електричен тротинет Xiaomi M365 и M365 PRO

Шифра: 364002

490 ден
Со вклучен ДДВ

Заштитна гума - амортизер - за ублажување вибрации

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
На залиха

Заштитни гумички за Xiaomi M365 и M365 Pro

Заштитна гумичка “Shock Absorber” за Xiaomi M365 електричен тротинет, која ги намалува и ублажува вибрациите и трошењето, го штити твојот тротинет.

Монтирањето е едноставно.

Материјал: гума

Пакувањето содржи 3 гуми : 1x 0.6мм, 1x 0.8мм, 1x 1.2мм

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Заштитна гума за електричен тротинет Xiaomi M365 и M365 PRO

Заштитна гума - амортизер - за ублажување вибрации

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop