• -300 

Wildman предна торбица (багаж) за Xiaomi електрични тротинети

Шифра: 000490

1290 
990 ден заштеди 300  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Торбица наменета за различни модели на електрични тротинети

Испорака од магацин во Македонија

Количина
Распродадено


Wildman предна торбица (багаж) за Xiaomi електрични тротинети

Водоотпорната преносна предна торбица/багаж може да ја користите за транспорт на полначот од вашиот електричен тротинет, телефонот, паричникот клучевите и друго.

Модерен и пријатен изглед, а и издржлив материјал се некои од нејзините карактеристики. Едноставна и практична за употреба.

Изработена од цврсто куќиште, но во исто време со мала тежина. Има одлична издржливост во случај на пад и многу тешко може да се деформира.

Изработена од EVA материјал и PU ткаенина со делови од карбонски влакна. Отпорна е на влага а рефлектирачкиот дизајн придонесува за уште поголема сигурност при ноќно возење.

Димензии: 15 * 29 * 12цм

Капацитет: 3л

Напомена: Не се препорачува пренос на многу тешки предмети. Торбицата е наменета за пренос на поважни лични работи како што се горенаведените.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Wildman предна торбица (багаж) за Xiaomi електрични тротинети

Торбица наменета за различни модели на електрични тротинети

Испорака од магацин во Македонија

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop