Правосмукалки

Правосмукалки

Има 99 производи.

Приказ 25-48 од 99 ставка(и)

Активни филтри

360 Robot Vacuum Cleaner... Нема Залиха Бесплатна достава

360 Robot Vacuum Cleaner S10 Роботска...

33990  Цена

Елегантен дизајн, со софистицирана 3Д технологија, тивка но висока вшмукувачка моќ од 3300pa

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава од 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Viomi S9 - Роботска... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -5000 

Xiaomi Viomi S9 - Роботска...

36990  Редовна цена 41990  Цена

Опремен со 24 сензори, алгоритам за симулирано рачно чистење, 2700Pa моќ на вшмукување

Официјални дистрибутери во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -500 

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra - Црн

29490  Редовна цена 29990  Цена

LDS ласерски сензор, технологија LiDAR, ToF сензор, S-Cross 3D алгоритам, електронски контролиран резервоар, моќност на вшмукување 4.000 Pa, гласовен асистент Amazon Alexa и Google Assistant, апликација Mi Home, батерија од 5.200 mAh

Достапен во пред-нарачка! Предавање во достава околу 22.02.2023

Xiaomi Roborock S5 MAX... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -4000 

Xiaomi Roborock S5 MAX Робот...

29990  Редовна цена 33990  Цена

Ласерска ориентација, моќно вшмукување од 2000pa, површина 200м2 со едно полнење, мапирање на домот, планирање патека на чистење, виртуелен ѕид, контрола преку апликација

Автоматско чистење 2 во 1 правосмукалка и џогер, LDS, Path Planning 

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

JIMMY JV85 Pro Безжична... На Залиха Бесплатна достава
  • -5000 

JIMMY JV85 Pro Безжична правосмукалка...

19990  Редовна цена 24990  Цена

Мотор 550W, моќ на вшмукување 200AW, LED екран, филтер HEPA-13, автономија до 70 минути, различни додатоци во пакувањето

Испорака од магацин во Македонија | Брза и бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -2400 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Роботска...

15990  Редовна цена 18390  Цена

Паметна роботска правосмукалка, моќност на вшмукување 2500Pa


Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Mi Vacuum Cleaner Mini  -... Нема Залиха Бесплатна достава

Mi Vacuum Cleaner Mini - Преносна...

3790  Цена

Моќ на вшмукување 13000 Pa, батерија од 2000mAh, две брзини на работа, тежи само 0.5 кг

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Xiaomi Viomi S9 - Роботска... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -5000 

Xiaomi Viomi S9 - Роботска...

36990  Редовна цена 41990  Цена

Опремен со 24 сензори, 2700Pa моќ на вшмукување

Официјални дистрибутери во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Dreame F9 Роботска... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Dreame F9 Роботска правосмукалка

15990  Цена

Паметна роботска правосмукалка, моќност на вшмукување 2500Pa


Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна достава до дома | ЕУ верзија

Xiaomi Dreame D9 роботска... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Dreame D9 роботска...

22990  Цена

Вшмукувачка моќ од 3000Pa, суво и мокро чистење, голем капацитет на батерија од 5200mAh

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -2000 

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн

25990  Редовна цена 27990  Цена

Моќ на вшмукување од 3000Pa, капацитет на батерија од 5200mAh, управување преку апликација

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi VIOMI A9 - Безжична... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi VIOMI A9 - Безжична правосмукалка

13990  Цена

4 во 1 безжична правосмукалка, мотор со јачина од 400W, 120 AW (23Kpa) моќ на вшмукување

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција