Xiaomi Jimmy JV51 - Безжична правосмукалка - црвена

Шифра: 333353

9990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Дигитален мотор на 100.000 вртежи/минута, филтер HEPA, комфорни димензии и тежина

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ верзија

Количина
Распродадено


Xiaomi Jimmy JV51 - Безжична правосмукалка - црвена

Создадена од висококвалитетни материјали и опремена со дигитален мотор кој работи на 100.000 вртежи во минута. Постигнува моќ до 400W и вшмукувачка моќ од 115AW, елиминирајќи притоа секаков вид нечистотија во домот.

Нејзиниот моќен мотор може да елиминира најситни честички прашина во домот со помош на мини турбо-четката со валјак.

Во зависност од начинот на чистење, имате можност да ја изберете и соодветната четка, избирајќи помеѓу: анти-грини четка, четка за подни површини и четка за влакна и коса.  

Алуминиумското црево е резистентно, но и флексибилно за да овозможи одлично управување со уредот. Четката е соодветна за секаков вид под и докажано ги елиминира грините. HEPA филтерот е поставен над резервоарот за прашина и лесно се отстранува. Резервоарот е со капацитет од 0,5 литри.

Се карактеризира со одлични димензии и тежина кои овозможуваат навистина практична употреба на правосмукалката. Батеријата гарантира автономија до 45 минути, чистејќи притоа до 350 квадратни метри со само едно целосно полнење.

Пакувањето се состои од: безжична правосмукалка, анти-грини четка, четка за подови, четка за влакна, база за полнење, EU полнач, батерија, метално црево.

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
JV51
Боја
Црвена
Батерија
6x2500mAh
Димензии и тежина
60 x 22 x 23цм, Тежина 1.46кг
Гаранција
2 години

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Jimmy JV51 - Безжична правосмукалка - црвена

Дигитален мотор на 100.000 вртежи/минута, филтер HEPA, комфорни димензии и тежина

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ верзија

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop